THOR Summer Party 2024

THOR Summer Party 2024
17 juli 2024 Thor Odinson

Afgelopen zondag (14 juli 2024) vond direct na de jeugd clubkampioenschappen de jaarlijkse THOR Summer Party  plaats. Voor veel leden is dit evenement het hoogtepunt van het jaar! Een mooi moment om samen met andere sporters terug te kijken op het sportieve seizoen en vooruit te blikken naar het komende seizoen.

Het begon met de Asgard Run, een zware run op ons eigen terrein met de bekende uitdagende hindernissen. Deelnemers trotseerden de hindernissen met vastberadenheid en doorzettingsvermogen. Aansluitend vond de Asgard Fun Run plaats, een editie  speciaal opgezet voor Thorianen om samen met hun kind(eren) of ouders en verzorgers te doen. Deze variant bood een geweldige kans om op een leuke en toegankelijke manier kennis te maken met onze sport. Ze werden begeleid door muziek, lachende gezichten en vrolijke aanmoedigingen vanuit de hindernissen of langs de kant.

Rond 17.30 uur kwamen we bij elkaar voor een bijzonder en emotioneel moment: de onthulling van het monument voor Peter. Peter, die aan het begin van het jaar om het leven kwam, was een buitengewoon gewaardeerd lid en bestuurslid van onze club en deed zoveel voor THOR dat we hem graag willen blijven herinneren. Het monument, geplaatst op de baan, is een blijvend eerbetoon aan zijn inzet, toewijding en de positieve invloed die hij had op THOR.

De onthulling was een in herinnering blijvend moment, waarbij leden van THOR, familie en vrienden van Peter samenkwamen om hem te herdenken. Het monument staat nu als een blijvende herinnering aan zijn bijdrage aan THOR.

De rest van de avond werd gevuld met gezelligheid, eten en drinken, en veel verhalen over het afgelopen jaar. THORianen genoten van de gelegenheid om samen te zijn, herinneringen op te halen en plannen te maken voor het komende seizoen.

De THOR Summer Party was opnieuw een groot succes!  Met de herinnering aan Peter kijken we nu uit naar een nieuw seizoen vol nieuwe uitdagingen!